O spoločnosti

O spoločnosti

O spoločnosti

PROFIL FIRMY - 28 ROKOV NA TRHU

Spoločnosť ADIR s.r.o. bola založená v auguste roku 1991. Zabezpečuje komplexné dodávky výpočtovej techniky, programového vybavenia a lokálnych počítačových sietí, so zameraním na kvalitnú techniku renomovaných svetových výrobcov a spoľahlivé riešenia. Zabezpečujeme systémovú integráciu, kvalifikovanú starostlivosť o údržbu informačných systémov a poradenskú činnosť, prevažne  formou outsorcingu, ktorý je dnes pre zákazníkov cenovo najvýhodnejším riešením.             

V roku 2001 bola z dôvodu komplexného zabezpečenia kľúčových klientov založená nová firma ADIR výpočtová technika s.r.o. Táto firma prevzala záväzky a práva vyplývajúce z obchodného vzťahu so stálymi klientmi firmy ADIR spol. s r.o. Jej sídlo, obor činnosti, pracovníci, manažment je totožný s firmou ADIR spol. s r.o.

Dlhodobé smerovanie firmy ku kvalite bolo potvrdené v roku 2005 zavedením systému manažérstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001:2001 / EN ISO 9001:2000 a úspešným zavŕšením certifikačného procesu certifikačným orgánom manažérskych systémov ISO 9001 Perfect Quality Mark. V roku 2009 sme získali nový certifikát podľa normy STN EN ISO 9001:2009 / EN ISO 9001:2008.

Najvýznamnejším partnerom ADIR, výpočtová technika, s.r.o. je firma HEWLETT-PACKARD s jej portfóliom výpočtovej techniky - špičkové PC - počítače, pracovné stanice, servery, notebooky, tlačiarne, plotre, skenery, zobrazovacie a  zálohovacie zariadenia, sieťové riešenia a periférie.

Cieľom spoločnosti ADIR je predávať zariadenia s vysokou pridanou hodnotou. Získané certifikáty svetových výrobcov hovoria o odbornosti predaja, inštalácie a servisu ponúkaných zariadení.

Vysoká kvalita predávaných produktov a vysoká kvalifikácia pracovníkov firmy a  sú nutné pre bezproblémovú prevádzku výpočtových systémov našich zákazníkov. Dlhodobo ideme cestou kvality poskytovaných produktov a služieb.  V roku 2015 sme našli riešenie ako to dosiahnuť za ešte nižšie ceny. Stali sme sa Preferovaným Refurbished partnerom. Teraz Vám môžeme ponúkať elitnú triedu výpočtovej techniky za ceny často nižšie ako u základnej triedy takej istej techniky a to všetko s plnou 2 až 4 ročnou zárukou, s dodávkou do 24 hod.
Využite naše skúsenosti, nájdite si čas a príďte k nám. Navrhneme pre Vás spoľahlivý informačný systém zložený so zariadení najvyššej triedy spolu s našim know-how.

 

Login

Zlý email alebo heslo

Triedy a označenia produktov

Technický stav všetkých nami predávaných produktov je 100%. Pre všetky nami predávané produkty platí plná záruka ako na nové produkty.

Rozdelenie batérií Refurbished notebookov do tried na základe testovania špeciálnym záťažovým testom:

NB

nová batéria    (** Záruka na kapacitu 12 mesiacov)

VD

70 - a viac min.  (*   Záruka na kapacitu 90 dní)  (bežná práca - Internet a MS Office)

DB

30 - 70min.    (*   Záruka na kapacitu 60 dní)  (bežná práca - Internet a MS Office)

SB

15 - 30min.    (*   Záruka na kapacitu 30 dní)  (bežná práca - Internet a MS Office)

BB

(v notebooku je baterka ale je zlá  -  nefunkčná)

Rozdelenie Refurbished notebookov do kozmetických tried:

A- Trieda

Najpredávanejšia trieda, garancia dobrého vzhľadu. Minimálne kozmetické vady (drobný škrabanec na plaste,...) Ekvivalentné niekoľko-týždňovému použitiu. Displej je v 100% stave, ako nový.

B+ Trieda

Displej notebooku v 100% stave, avšak notebook vykazuje väčšie stopy predošlého zaobchádzania a kozmetické vady sú viditeľnejšie. Hardware 100% stav.

B Trieda

Viac viditeľné kozmetické vady na plastoch a displeji. Zariadenie je samozrejme 100% funkčné a vady nemajú vplyv na technický stav produktu. Detailné fotky produktov nájdete v Galérii, kde si vyhovujúci kus môžete rovno objednať.

Rozdelenie Refurbished monitorov do kozmetických tried:

A Trieda

Displej 100% stav, viditeľné známky používania možu byť len na plastoch.

A- Trieda

Minimálne kozmetické vady na displeji ktoré pri bežnej práci tažko identifikovať (vadný pixel, škrabanček), známky používania povolené aj na plastoch.

B+ Trieda

Väčšie kozmetické vady na displeji (napríklad väčší škrabanec, viac vadných bodov, vačší fľak) avšak neprekážajú pri práci a sú plne použitelné

B Trieda

Značné poškodenia displeja, plastov, napríklad pixelové pásy, veľké škrabance a podobne. Využitelné na menej používaných miestach, napríklad k serverom atd. Veľké cenové zvýhodnenie. V Galérii daného kusu nájdete detailné fotky ako aj možnosť objednať.

Rozdelenie Refurbished all in one do kozmetických tried:

A Trieda

Display 100% stav, minimálne kozmetické vady.

A- Trieda

Minimálne viditeľné drobné vady na pohľadovej časti. Väčšie kozmetické vady prípustné nepohľadových strán (vzadu, zboku).

B+ Trieda

Menšie kozmetické vady aj na displaji (neprekážajú pri práci ) viditeľnejšie kozmetické vady aj na pohľadových stranách.

B Trieda

Väčšie kozmetické vady na displaji (neprekážajú pri práci ), poškodenia plastov môžu byť väčšie (prasknuté, odlomené), vysoké cenové zvýhodnenie! V Galérii daného kusu nájdete detailné fotky ako aj možnosť objednať.

Rozdelenie Renew produktov:

G GOLD

tovar v 100% stave. Žiadne známky použitia v originálnom balení.

S SILVER

tovar v 100% stave, bez viditeľnejších stôp akéhokoľvek zaobchádzania, chýba len pôvodný obal. Plná záruka ako na nové.

B BRONZE

môže obsahovať jemné, málo viditeľné škrabance, vzniknuté pri remarketed procese, prípadne výrobné vady na šasi ntb. Cenové zvýhodnenie. Plná záruka ako na nové.

B- BRONZE-

Viditeľné známky používania, väčší počet škrabancov / rýh. Škrabance na displeji, bez fľakov. Informujte sa o stave u obchodníkov. Najväčšie cenové zvýhodnenie. Záruka ako na nové. Foto na  vyžiadanie u obchodníka.

Reklamačné podmienky

Záruka sa vzťahuje na chyby materiálu alebo technické chyby vzniknuté pri výrobe zariadenia.

Reklamačný poriadok

Reklamačný poriadok je vydaný v súlade s ustanoveniami:
zák.č. 40/1964 Zb. Občiansky zákonník v znení neskorších predpisov
zák.č. 634/1992 Zb. O ochrane spotrebiteľa v znení neskorších predpisov

Pre zlepšenie kvality našich stránok používame cookies. Tým, že pokračujete v prehliadaní stránok bez zmeny nastavenia vášho prehliadača súhlasíte s ich používaním. Viacej o používaní súborov cookies.